Sołectwo Bagniewko

  • Sołtys: Robert Nakielski
  • Rada Sołecka: Monika Kocik, Ewa Żakowska, Elżbieta Radziejewska, Andrzej Dembek
  • Plan rozwoju wsi – uchwała RG Pruszcz nr XIX/134/08

Sołectwo Brzeźno

  • Sołtys: Krystyna Ruszkowska
  • Rada Sołecka: Dawid Seliga, Magdalena Tabasz, Radosław Kuchno, Janusz Molenda, Bożena Nowakowska
  • Plan rozwoju wsi – uchwała RG Pruszcz nr XXII/167/08

Sołectwo Cieleszyn

  • Sołtys: Dorota Polak
  • Rada Sołecka: Magdalena Kozica, Justyna Witoń, Grażyna Lazarek, Ireneusz Makowski

Sołectwo Gołuszyce

  • Sołtys: Justyna Redzimska
  • Rada Sołecka: Kamila Szczepańska, Łukasz Pawlik, Agnieszka Śmigiel, Kazimiera Strowicka, Grzegorz Głuchowski
  • Plan rozwoju wsi – uchwała RG Pruszcz nr XI/86/07

Sołectwo Grabówko

  • Sołtys: Marian Fifielski
  • Rada Sołecka: Karolina Baumgart, Iwona Szczukowska, Paweł Jurkiewicz

Sołectwo Luszkówko

  • Sołtys: Wioletta Ugorek
  • Rada Sołecka: Edyta Brzezińska, Andrzej Kujaczyński, Edyta Wiśniewska

Sołectwo Łaszewo

  • Sołtys: Laura Mikulska
  • Rada Sołecka: Stanisław Chyła, Sylwia Białkowska, Marek Kujawski, Waldemar Świderski

Sołectwo Łowin

  • Sołtys: Marcin Klucznik
  • Rada Sołecka: Patrycja Babińska, Paweł Grzybek, Marek Obryk, Wojciech Kawalec

Sołectwo Łowinek

  • Sołtys: Arkadiusz Łyczywek
  • Rada Sołecka: Zbigniew Tracz, Dariusz Putynkowski, Sławomir Kwasigroch, Kornel Marunowski, Marek Ziółkowski
  • Plan rozwoju wsi – uchwała RG Pruszcz nr IX/72/07

Sołectwo Małociechowo

  • Sołtys: Leon Kempiński
  • Rada Sołecka: Maciej Koszowski, Dariusz Żmich, Jan Pipowski, Zbigniew Gosztyła

Sołectwo Mirowice

  • Sołtys: Maciej Jóźwik
  • Rada Sołecka: Roman Śliż, Arkadiusz Kowalski, Stanisław Kowalski, Iwona Paliwoda, Leszek Piątek
  • Plan rozwoju wsi – uchwała RG Pruszcz nr XXXVIII/287/09

Sołectwo Brzeźno

  • Sołtys: Krystyna Ruszkowska
  • Rada Sołecka: Dawid Seliga, Magdalena Tabasz, Radosław Kuchno, Janusz Molenda, Bożena Nowakowska
  • Plan rozwoju wsi – uchwała RG Pruszcz nr XXII/167/08

Sołectwo Niewieścin

  • Sołtys: Karol Lewandowski
  • Rada Sołecka: Elżbieta Żmuda, Aleksandra Wesołowska, Łukasz Aranowski, Beata Piskrzyńska, Karolina Adamska
  • Plan rozwoju wsi – uchwała RG Pruszcz nr LI/318/06

Sołectwo Parlin

  • Sołtys: Jan Pipowski
  • Rada Sołecka: Tomasz Dudziński, Zbigniew Kozak, Bartosz Jóźwiak, Wiktor Gregorek, Anna Stożek
  • Plan rozwoju wsi – uchwała RG Pruszcz nr V/40/07

Sołectwo Pruszcz

  • Sołtys: Marian Monasypow
  • Rada Sołecka: Kinga Koszczyńska, Agnieszka Kruczyńska, Maria Szews, Krzysztof Dziuda, Zbigniew Klimański
  • Plan rozwoju wsi – uchwała RG Pruszcz nr XXVIII/154/2012

Sołectwo Rudki

  • Sołtys: Katarzyna Wróbel
  • Rada Sołecka: Maria Krzyżanowska, Grzegorz Kortas, Joanna Raniszewska, Andrzej Smerliński

Sołectwo Serock

  • Sołtys: Halina Litkowska
  • Rada Sołecka: Kamil Marunowski, Wojciech Chmieliński, Marzena Bentlejewska, Piotr Drzycimski, Dorota Stanio, Jarosław Bentlejewski
  • Plan rozwoju wsi – uchwała RG Pruszcz nr XIII/102/07

Sołectwo Topolno

  • Sołtys: Ewa Nowicka
  • Rada Sołecka: Monika Zioła, Jerzy Delbowski, Barbara Tereś, Mariola Ledzińska
  • Plan rozwoju wsi – uchwała RG Pruszcz nr XXVIII/153/2012

Sołectwo Wałdowo

  • Sołtys: Agnieszka Naborczyk
  • Rada Sołecka: Paweł Niziołek, Marcin Grelewicz, Ewa Maruńska

Sołectwo Zawada

  • Sołtys: Mirosław Szmyd
  • Rada Sołecka: Katarzyna Sulima, Marlena Nawrocka, Jan Miller, Ewa Kuziemska
  • Plan rozwoju wsi – uchwała RG Pruszcz nr LI/319/06
  • www.solectwo-zawada.pl

Sołectwo Zbrachlin

  • Sołtys: Alicja Polak
  • Rada Sołecka: Tomasz Jankowski, Agnieszka Trębacz, Aleksandra Walichniewicz – Żurkowska, Jerzy Pałys
  • Plan rozwoju wsi – uchwała RG Pruszcz nr LI/317/06

Sołtysi Gminy Pruszcz