27 MAJA - DZIEŃ SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO
27 MAJA - DZIEŃ SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO
Z tej okazji pragnę złożyć wszystkim Pracownikom Samorządowym, Radnym oraz Sołtysom serdeczne podziękowania i wyrazy uznania za codzienną pracę na rzecz rozwoju Gminy Pruszcz.
Dziękuję za zaangażowanie, odpowiedzialność oraz troskę o sprawy lokalnej społeczności. Życzę Państwu energii do dalszego działania, sukcesów w realizacji planów oraz wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym.
Burmistrz
Miasta i Gminy Pruszcz
Dariusz Wądołowski