Przejdź do treści

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka!

Kochane Dzieci!
W dniu Waszego święta życzymy Wam, aby każdy dzień był pełen uśmiechu, radości i wspaniałych przygód.
Niech nie zabraknie Wam marzeń i odwagi do ich realizacji.
Bawcie się, odkrywajcie świat, rozwijajcie swoje talenty i cieszcie się beztroskim dzieciństwem!
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka! 

Burmistrz Miasta i Gminy Pruszcz Dariusz Wądołowski 
Przewodniczący Rady Miejskiej Pruszcz Arkadiusz Łyczywek