piątek              7:15  - 13:30

więcej informacji

10 marzec 2017 19:24 Turniej Piłki Siatkowej o Puchar...

Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy

Jak co roku w Zespole Szkół w Serocku odbył się kolejny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy. W tym roku zwyciężyła zasłużenie drużyna z Dobrcza.

Do rywalizacji zgłosiło się 8 drużyn: Drzycim, Lniano, Mirowice, Dobrcz, Wtelno, Zakład Karny Koronowo i 2 zespoły z Serocka. Zostały one podzielone na 2 grupy, gdzie każdy grał z każdym.

O III i IV miejsce grały zespoły, które zajęły drugie miejsce w swoich grupach a w finale te, które zwyciężyły w grupie A i B. W meczu o trzecie miejsce Drzycim pokonał Serock I 2 : 1, w meczu finałowym Dobrcz zwyciężył z Zakładem Karnym Koronowo 2 : 0.

Puchary wręczał Przewodniczący Rady Gminy Pruszcz Przemysław Sznajdrowski.

Mecze sędziował Tadeusz Szneidrowski, który wybrał najlepszą zawodniczkę oraz zawodnika.

Najlepszą zawodniczką okazała się Katarzyna Jeżewska z Wtelna a zawodnikiem Michał Drożyński z Dobrcza.

Oto skład zwycięskiej drużyny z Dobrcza: Grzegorz Hirsch, Michał Madajczyk, Michał Drożyński, Mateusz Duszyński i Sylwester Hiller.

Na zakończenie spotkania Przew. rady Gminy wręczył dyrekcji Zespołu Szkół w Serocku piłki za wspaniałe przyjęcie zawodników i organizację zawodów. Organizatorem turnieju był GOKSiR Pruszcz.