wersja kontrastowa
rozmiar tekstu
Dziś jest piątek, 22 wrzesień 2017 15:30:57
Jesteś tutaj: Aktualności >

Jubileuszowe bieganie w Serocku

Dane Urzędu

Urząd Gminy w Pruszczu
ul. Główna 33
86 - 120 Pruszcz
tel.52 562 43 00
e-mail: pruszcz@pruszcz.pl

Punkt informacyjno-podawczy Tel. 52 562 43 05


Nr konta bankowego:
Bank Spółdzielczy w Pruszczu
33 8170 0008 0000 0550 2000 0010

Wydział Komunikacji Starostwa - pokój nr 4,  Tel. 52 5683 233

Godziny pracy Urzędu od 01.01.2015
poniedziałek     7:15 - 15:15
wtorek             7:15 - 17:00
środa               7:15 - 15:15
czwartek          7:15 - 15:15
piątek              7:15  - 13:30

więcej informacji

10 kwiecień 2017 09:30 Jubileuszowe bieganie w Serocku

Jubileuszowe bieganie w Serocku

W Serocku odbyły się X Papieskie Biegi Przełajowe. Ich organizatorem był LUKS „Serock” oraz Zespół Szkół w Serocku. Współorganizatorzy to: Urząd Marszałkowski, Starostowo Powiatu Świeckiego i GOKSiR Pruszcz. Jubileuszowe biegi otworzył starosta świecki Franciszek Koszowski oraz proboszcz miejscowej parafii pw. Matki Boskiej Różańcowej ks. Dariusz Cieszyński.

Na starcie stanęło 300 zawodników w różnych kategoriach wiekowych m.in. z Koronowa, Łowinka, Warlubia, Łochowa, Białych Błot, Niewieścina, Serocka, Łochowa.

Oto wyniki.

Klasa 0-II dziewczęta, dystans 400 m

1. Lena Nowicka- Koronowo, 2. Marika Woźniak- Łowinek, 3. Dobrohna Anhalt- Łochowo.

Klasa 0-II chłopcy, dystans 500 m

1. Mateusz Glamowski- Bukowiec, 2. Jakub Poćwiardowski- Łowinek, 3. Karol Anhalt-Łochowo.

Klasy III-IV dziewczęta, dystans 500 m

1. Angelika Jankowska- Białe Błota, 2. Weronika Kunicka- Białe Błota, 3. Oliwia Freter- Bukowiec.

Klasy III-IV chłopcy, dystans 600 m

1. Wiktor Nowicki- Koronowo, 2. Jakub Chmielewski- Bukowiec, 3. Jakub Cielepak- Serock

Klasy V-VI dziewczęta, dystans 800 m

1. Anna Anhalt- Białe Błota, 2. Martyna Cerajewska- Bukowiec, 3. Kaja Florczak- Warlubie

Klasy V-VI chłopcy, dystans 1000 m  

1. Mario Woźniak- Łowinek, 2. Piotr Lewandowski- Niewieścin, 3. Wojciech Kędra-Niewieścin.

Gimnazjum-dziewczęta, dystans 1000 m

1. Alicja Barszcz-Serock, 2. Wiktoria Gołąbek-Korytowo, 3. Sylwia Bonikowska-Warlubie

Gimnazjum- chłopcy, dystans 1200 m

1. Marcin Januszewski- Świekatowo, 2.Rafał Kieca-Serock, 3. Krzysztof Latocha-Serock

Bieg główny- kobiety, dystans 4500 m

1. Patrycja Paczkowska, 2. Dorota Stucka,3. Joanna Kuta- wszyscy z LUKS „Serock”

Bieg główny- mężczyźni, dystans jak wyżej

1. Remigiusz Woluszewski-LUKS „Serock”, 2. Paweł Dzierliński-LUKS „Serock”, 3. Tomasz Stec- LUKS Ogrodnik Bydgoszcz

Nagrody powędrowały również do najmłodszej zawodniczki ( Monika Kamińska z Przedszkola Samorządowego w Serocku) i najstarszego zawodnika (Adam Gatner).

Nagrody wręczał wójt Dariusz Wądołowski, sołtys Elżbieta Jurkiewicz, radna Anna Dobaczewska, prezes LUKS „Serock” Kazimierz Kuta.

KP,   Foto: Monika Rytel

„Czas Świecia”, 7 kwiecień 2017 r.

 

 

FOTORELACJA

Wróć

Kalendarz imprez

Wrzesień 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Filmy

Flesz 25-08-2017
Musisz zainstalowa Flash Player'a oraz włączyć obsługę JavaScript.