Szanowni Mieszkańcy, w związku z prowadzeniem przez Gminę sprzedaży preferencyjnej węgla prosimy osoby które jeszcze nie złożyły wniosku o zakup węgla na 2023 roku o złożenie wniosku do dnia 31.01.2023r.

Dystrybucja węgla trwać będzie zgodnie z ustawą maksymalnie do dnia 30.04.2022r. Przypominamy że osobami uprawnionymi są osoby które spełniają kryteria dodatku węglowego.

Sprzedaż węgla jest prowadzona w kolejności złożenia wniosków, po otrzymaniu informacji z Urzędu Miasta i Gminy, należy zgłosić się w wyznaczonym terminie do kasy Urzędu aby opłacić fakturę i udać się po odbiór do Spółki Komunalnej Błysk . Osoby które złożyły  wniosek o zakup, a nie  są zainteresowane zakupem proszone są o złożenie oświadczenia o wycofaniu wniosku. Osoby które nie stawia się po odbiór  w wyznaczonym terminie zostaną wykreślone z kolejki ale mają możliwość złożenia ponownie wniosku w wyznaczonym terminie, tj. 31.01.2022r.

Osoby które nie złożą oświadczenia o wycofaniu wniosku nadal widnieją w bazie złożonych wniosków i są zobowiązane do zakupu węgla o który wnioskowały.  

 Kontakt koordynator ds. zakupu preferencyjnego: 525624320, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.