Za nami finał drugiej edycji Amatorskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej „Champions GOKSiR”, w której wzięło udział dziesięć drużyn.

Wyniki:
I Mongolscy Przemytnicy Rzeżuchy,
II Desafio,
III Victoria Niemcz-Osielsko,
IV Wilki, V Startowcy,
VI Bad Boys, VII OSP,
VIII Ryneczek Pudło,
IX Noe/Trans Przysiersk,
X Obeliks.

Najlepszy bramkarz: Adrian Rakowski z drużyny Mongolscy Przemytnicy Rzeżuchy.
Najlepszy strzelec: Adrian Orzechowski - 16 goli (Bad Boys).
Nagroda Fair Play trafiła do drużyny Ryneczek Pudło.
Mecze sędziowali: Bartosz Kowalczyk i Michał Głowacki.Patronat:  Burmistrz Miasta i Gminy Pruszcz Dariusz Wądołowski oraz Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej w Bydgoszczy.

 - Podczas rozgrywek nie brakowało walki, efektownych parad bramkarskich jak i spektakularnych goli - mówi animator sportu GOKSiR Pruszcz Radosław Pozorski. - Coraz większe zainteresowanie ze strony publiczności jak i samych zawodników powoduje, że z motywacją podchodzimy do kolejnego wyzwania jakim będzie trzecia edycja Halowej Ligi w Pruszczu 2023/2024 - dodaje.

- Dziękuję za organizację i koordynacje Ligii. Cieszę się, że nasza hala sportowa jako obiekt spełnia swoja funkcję i służy mieszkańcom do rozwoju pasji. Stawiamy na sport i integrację mając na uwadze zdrowy styl życia i aktywizację społeczną – mówił burmistrz Dariusz Wądołowski. Podziękował również wszystkim uczestnikom oraz organizatorom Ligii.

Finał uświetnił występ grupy tanecznej dziewcząt Danceby Akademia Tańca oraz Pole Dance, pod okiem Oliwii Skwarek.

FOTORELACJA z Amatorskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej