Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane uzyskaniem środków na wymianę źródła ciepła i przeprowadzenie termomodernizacji domu na spotkanie informacyjne, dotyczące Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”.

Spotkanie odbędzie się dnia 16.02.2023  w godzinach 16.00 – 18.00  w budynku Biblioteki Publicznej w Pruszczu, ul. Sportowa 1.

Zostaną omówione warunki uzyskania dofinansowania, sposoby składania wniosków oraz zasady realizacji i rozliczania przedsięwzięć.
Na spotkaniu obecny będzie Doradca Energetyczny Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu oraz przedstawiciel lokalnej firmy, specjalizujący się w branży nowoczesnych  źródeł ciepła, spełniających najwyższe normy ekologiczne.
Dodatkowo będzie możliwość zasięgnięcia informacji dotyczących programów wdrażanych przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej - programu „Mój Prąd” (dotacja do montażu paneli fotowoltaicznych) i programu „Moje Ciepło” – program dotacji do montażu pomp ciepła w nowych budynkach.