Wrześniowe Eliminacje do Mistrzostw Świata Juniorów do lat 19 w unihokeju odbędą się w Pruszczu!

Burmistrz Dariusz Wądołowski podpisał porozumienie z Prezesem Zarządu Polskiego Związku Unihokeja Januszem Sternickim na organizację międzynarodowego Turnieju Eliminacyjnego właśnie u nas, w Pruszczu. Dyrektorem Turnieju został Artur Nowak, wieloletni trener SKU SP Pruszcz, dzięki którego zaangażowaniu w rozwój unihokeja dostrzeżono możliwości naszej Gminy.

W dniach 4-8 września będziemy gościć na terenie naszej Gminy zawodników unihokeja z obszaru całej Europy. Będzie to niecodzienne wydarzenie, promujące nas na międzynarodowej arenie!

Link do filmu z podpisani umowy o współpracy

Link do artykułu na stronie internetowej Polski Unihokej

FOTORELACJA

Podpisanie porozumienia. Od lewej Przewodniczący Rady Miejskiej Piotr Radecki, Burmistrz Miasta i Gminy Pruszcz Dariusz Wądołowski, Prezez Zarządu PZU Janusz Strenicki, dyrektor turnieju eliminacyjnego Artur Nowak