Rowerowa Stolica Polski

We wrześniu rywalizacja o puchar Rowerowej Stolicy Polski.
Już teraz trwa trening rowerzystów z Metropolii Bydgoszcz. Dołącz !
Zainstaluj bezpłatną aplikację. Wskakuj na rower i kręć kilometry dla Metropolii Bydgoszcz. W ten sposób przygotujesz się do walki o tytuł Rowerowej Stolicy Polski.

Do 16 sierpnia miłośnicy dwóch kółek z gmin zrzeszonych w Metropolii Bydgoszcz mogą przyłączać się do wspólnej zabawy. Razem propagujemy rower jako najzdrowszy i najbardziej ekologiczny środek transportu.

Tegoroczne zmagania o tytuł „Rowerowej Stolicy Polski” miały się rozpocząć w maju. Epidemia nieco zmieniła nasze plany, ale to wcale nie oznacza, że zapomnieliśmy o naszych jednośladach. Już dziś, Miasto Bydgoszcz – organizator i pomysłodawca tej ogólnopolskiej rywalizacji – zachęca do udziału w oficjalnym treningu przygotowującym do walki o tytuł. A walka w tym roku będzie zacięta, bo do udziału w zabawie zgłosiło się ponad 30 miast prezydenckich z całego kraju. Bydgoszcz startuje jako drużyna Metropolia Bydgoszcz wspólnie z partnerskimi gminami.  

Jak się przyłączyć? To proste! Wystarczy ściągnąć i zainstalować bezpłatną aplikację Rowerowa Stolica Polski, rejestrujemy indywidualny profil, w zakładce rywalizacje dołączmy do treningu i wybieramy miasto dla jakiego chcemy kręcić kilometry. Aplikacja działa na całym świecie. Każdy uczestnik bez względu na miejsce, w którym się znajduje, może kręcić kilometry dla swojej drużyny. Trening to znakomita okazja, aby przygotować się do wrześniowej rywalizacji. Można sprawdzić wszystkie funkcje aplikacji, można przyzwyczaić się do jej codziennego użytkowania. Gorąco zapraszamy do wspólnej zabawy.

Już dziś dołącz do drużyny Metropolii Bydgoszcz!
Szczegóły na stronie: www.rowerowastolicapolski.pl