Wójt Gminy Dariusz Wądołowski

Szanowni Państwo, 
powoli dobiega końca najbardziej nietypowy rok szkolny we współczesnej historii oświaty. Rok, w którym prawie 40% (naprawdę trudno w to uwierzyć) dni przeznaczonych na naukę uczniowie i nauczycieli spędzili poza murami szkoły. Rok, który dostarczył nam wiele nowych doświadczeń i przemyśleń związanych z rolą nauczyciela w procesie zdobywania wiedzy i rozwijania umiejętności uczniów.

Rok, który jak żaden inny pokazał, jak bardzo potrzebna jest dobra współpraca z rodzicami. Przez tych kilka miesięcy rodzice nie tylko zapewniali dzieciom warunki do nauki, ale też aktywnie ich wspierali, stając się kolejnymi nauczycielami swoich dzieci. Był to również czas, w którym zrodziło się wiele ciekawych inicjatyw, nawiązały się nowe relacje, dzieci odkryły swoje nowe możliwości, a nauczyciele jeszcze bardziej dostrzegli ich potencjał.

Dziękuję wszystkim Uczniom, Rodzicom, Dyrektorom i Nauczycielom za zaangażowanie i wysiłek włożony w pracę. Gratuluję osiągnięć.

Rodziców i Uczniów proszę byście podzielili się swoimi opiniami na temat tych nauczycieli, którzy byli dla Was szczególnym wsparciem w tych trudnych dniach, dbali o wasze samopoczucie, dobre relacje, zaskoczyli Was swoimi pomysłami i zdolnościami (piszcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dzwońcie na nr: 52 562 43 16).

Czekamy na informację kto i za co zyskał Wasze uznanie. Wyróżnionych przez Was nauczycieli uhonoruję z okazji najbliższego Dnia Edukacji Narodowej.

Życzę pięknych, słonecznych, bezpiecznych i zdrowych wakacji. Mam nadzieję, że we wrześniu spotkamy się już w murach szkoły.

Wójt Gminy Pruszcz
Dariusz Wądołowski