Informacja Błysk

DO MIESZKAŃCÓW MIEJSCOWOŚCI  PRUSZCZ UL. WYZWOLENIA,TOROWA ORAZ GŁÓWNA OD STRONY WAŁDOWA DO  URZĘDU GMINY KOMUNIKAT SPIS WODOMIERZY

Spółka Komunalna „BŁYSK” w Pruszczu  informuje, że ze względów bezpieczeństwa  oraz w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa (COVID-19), czasowo wstrzymuje spis stanu wodomierzy na terenie gminy.

W trosce o zdrowie mieszkańców Spółka Komunalna „BŁYSK” zwraca się z prośbą o podawanie stanów wodomierzy DNIA 03.11.2020  (WTOREK) W GODZ. 8.00.-15.00 za pośrednictwem:
• drogi elektronicznej, skrzynka e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
• telefonicznie pod numerem telefonu: 784 496 349

Pozostałym odbiorcom Spółka Komunalna „BŁYSK” wystawi fakturę na podstawie średniej z ostatnich dwóch okresów rozliczeniowych, a wyrównanie nastąpi w kolejnym okresie obrachunkowym. Wpłaty można dokonywać za pośrednictwem bankowości elektronicznej, w placówkach bankowych lub na poczcie, w kasie Spółki.

Dane do wpłat za dostarczanie wody i odbieranie ścieków: Spółka Komunalna „BŁYSK”, nr rachunku bankowego: 62 8170 0008 0008 4912 2000 0010.

Spółka Komunalna „BŁYSK”  ponadto informuje, że jest zachowana ciągłość usług dostaw wody z gminnej sieci wodociągowej i odbierania ścieków do kanalizacji sanitarnej.