Otwarcie siłowni w budynku Hali Widowiskowo-Sportowej.


11 września żegnaliśmy lato, aktywnie i na sportowo. Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pruszczu przygotował szereg atrakcji mających na celu przekonania mieszkańców do zdrowego stylu życia, wypełnionego ruchem i energią.
Zaproszeni trenerzy zachęcali do zumby (Paweł Milhausen, Marek Ciećwierz), fitnessu (Izabela Baumgart Pomarańcza Fit) , judo (Tora Bydgoszcz Judo) oraz tańca (The Best SQUAD GOKSiR Pruszcz Ewelina Kaufka ).
Natomiast  panie w KGW Pruszcz częstowały zdrowym smoothie.
Odwiedził nas też Mariusz Lewandowski, Mistrz Polski Fitness. Jego osobowość i sportowe dokonania uświetniły tego dnia OTWARCIE  długo wyczekiwanej siłowni.

- Otwieramy siłownię dzięki inicjatywie p. Lidii Paczkowskiej z zarządu SABOWIND Polska, firmy budującej wiatraki. Zakupiony przez nią sprzęt zostaje przekazany na własność GOKSiR-u i posłuży wszystkim mieszkańcom – mówi wójt Dariusz Wądołowski. - Mam nadzieję, że jest to początek owocnej współpracy, której zasady zawrzemy w Porozumieniu odnośnie funduszu ekologicznego, stworzonego na rzecz całej społeczności. SABOWIND zasili znacząco fundusz, co przyczyni się do wprowadzania rozwiązań ekologicznych w domostwach mieszkańców naszej gminy.  
Dziś dziękuję Zarządowi Spółki za wyposażenie siłowni, jest to wspaniały gest dzielenia się z innymi i wyjście poza ramy ustawowych obowiązków – dodaje wójt.

 Mieszkańcy Gminy Pruszcz do końca września mogą korzystać z siłowni bezpłatnie. Obowiązują wcześniejsze zapisy telefoniczne 518-944-058.  Maksymalna ilość osób ćwicząca jednocześnie to 10 osób. Osoby w wieku 16-17 lat trenują tylko pod opieką rodzica/opiekuna. Siłownia jest czynna od 7:15-21:00.

FOTORELACJA