O tym, że pomaganie sprawia radość kolejny raz mogliśmy się przekonać podczas 30 Finału WOŚP. Dzięki Waszej hojności sztab GOKSiR Pruszcz zebrał do tej pory 19 438,47 zł.

Aby rozgrzać atmosferę Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, na Hali Widowiskowo-Sportowej w Pruszczu przygotowano wiele atrakcji. Jak zawsze najwięcej emocji wzbudziła aukcja przekazanych na licytację przedmiotów. Z humorem i wielkim zaangażowaniem poprowadzili ją: Justyna Kucharko, Tomasz Berent oraz Andrzej Żółkoś. Najwyższą kwotę 1 000 zł uzyskał tort dacquoise, którym następnie poczęstowano orkiestrę. Ostra walka toczyła się o zielony kombajn, ostatecznie zwycięzca wrzucił do puszki 900 zł.

W międzyczasie odbył się pokaz ratownictwa OSP Pruszcz, loteria z Gminną Biblioteką i pokaz kosmetyczny stoiska Avon. Wysłuchaliśmy koncertu Orkiestry Dętej Gminy Pruszcz oraz  koncertu Regionalnej Akademii Piosenki. Obejrzeliśmy też pokaz taneczny grupy Best Kids i The Best Squad. Kawą i pysznymi słodkościami częstowały Panie z KGW Pruszcz

Obecnie trwają jeszcze licytacje internetowe naszego Sztabu i czekamy na informacje o ostatecznej kwocie.
Gorące podziękowania należą się wszystkim zaangażowanym osobom, organizatorom, wolontariuszom i darczyńcom!


OBEJRZYJ FOTORELACJĘ