Takiej imprezy jeszcze nie było! 21 maja gościliśmy na arenie naszej Hali Widowiskowo-Sportowej wyjątkowych gości! 371 zawodników judo z całej Polski stanęło do rywalizacji o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pruszcz.

Mieliśmy okazję kibicować aż trzydziestu drużynom dziecięcym, które zaprezentowały wysoki poziom współzawodnictwa. Gorąca atmosfera rywalizacji i dobrej zabawy panowała na matach, jak i na trybunach. Na każdym kroku czuć było entuzjazm młodych ludzi oddanych swojej sportowej pasji!

- To pierwszy taki turniej Judo dla dzieci na naszym terenie. Przygotowany został przy współpracy z Akademią Sportu Tora Bydgoszcz/Sekcją Judo Tora Pruszcz – mówi burmistrz Dariusz Wądołowski. – Jak widać nasza Hala Widowiskowo-Sportowa spełnia wymogi i oczekiwania sportowców. Wykorzystujemy jej potencjał organizując imprezy nie tylko o zasięgu lokalnym ale i krajowym – dodaje.

Jak czytamy na profilu Sekcja Judo Tora Pruszcz„nasi” odnieśli niemały sukces podczas Turnieju.
„ Młode Tygrysy z AS Tora Bydgoszcz / Sekcja Tora Pruszcz na domowym podwórku zaliczyły kolejny bardzo udany występ zdobywając 17 medali. Możemy się także cieszyć że zdobyliśmy 3 miejsce i puchar wśród 30 ekip jakie zjechały do Pruszcza”
AM

FOTORELACJA