Za nami IV edycja "Pikniku na kocyku w Topolnie na Talerzyku".

Stowarzyszenie "Topolanki" przy współpracy z lokalnymi partnerami kolejny raz stanęły na wysokości zadania, zapewniając uczestnikom wiele atrakcji.Wioska rycerska, pokaz zwierząt egzotycznych, zabawy dla dzieci, malowanie na wodzie oraz degustacje przysmaków, serwowanych przez "Topolanki", "Parlinianki", "Bagniewianki" wprawiły nas w iście sielankowy klimat.
Nowością w programie był występ zespołu kociewskiego Rokocinianki, który zachwycił gości i zmotywował do tańców na Talerzyku.

Organizatorzy osiągnęli postawiony sobie cel, czyli integrację mieszkańców oraz promocję walorów turystycznych Topolna, miejsca gdzie historia przeplata się z magicznymi zakątkami przyrody. Nadwiślański krajobraz sprzyja aktywnemu wypoczynkowi, więc mamy potencjał, który warto wykorzystać! Piknik dofinansowany został przez Gminę Pruszcz w ramach otwartego konkursu ofert na zadania zlecone organizacjom pozarządowym.

A już niebawem GOKSiR Pruszcz zaprosi nas na otwarcie 30-sto kilometrowego szlaku "Nordic Walking Park" w Dolinie Wisły.

Alina Malanowska
Inspektor ds. promocji


FOTORELACJA
Fot. KP