„Piknik po sąsiedzku sołectw Doliny Dolnej Wisły” to sąsiedzka inicjatywa Topolno i Grabowa.

Sołtysi Ewa Nowicka i Marian Fifielski, po raz kolejny połączyli siły w celu integracji lokalnej społeczności, wykorzystując z powodzeniem fundusz sołecki.
O tym, że aktywnych ludzi nad Wisłą nie brakuje, wiemy już od dawna. Prężnie działające "TOPOLANKI" oraz druhowie z OSP promują efektywnie walory Doliny Dolnej Wisły, dbając równocześnie o aktywizację mieszkańców. Tradycje, lokalne produkty, historyczne i nadwiślańskie zakątki, przewijają się często w podejmowanych inicjatywach.

Warto wspomnieć, że obecnie Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna przy współpracy powiatu świeckiego i Chełmna oraz wszystkich zainteresowanych, lokalnych działaczy pracuje nad stworzeniem regionalnej marki DDW czyli  DOLINY DOLNEJ WISŁY.  Ma ona ułatwić promocję regionu i wzmocnić jego pozycję na turystycznej mapie kraju.  

Zachęcamy do "bliskich podróży"  w okolice Topolna, Grabowa, Grabówka i Cieleszyna aby odkryć bogactwo "naszego kawałka" Doliny Dolnej Wisły
I czekamy na Wasze fotki, pokażcie jak ją widzicie! 
Zdjęcia można przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Alina Malanowska
Inspektor ds.promocji

Fot. KP
FOTORELACJA