Drodzy Ósmoklasiści – trzymamy za Was kciuki!
Drodzy Ósmoklasiści,
przed Wami pierwszy ważny egzamin.
Życzymy Wam spokoju, koncentracji, szczęścia oraz wiary we własne możliwości.
Wierzymy, że wyniki, które uzyskacie, będą odpowiadały Waszym oczekiwaniom i pozwolą Wam kontynuować naukę w wymarzonej szkole.
Trzymamy za Was kciuki i życzymy powodzenia!
Burmistrz
Miasta i Gminy Pruszcz
Dariusz Wądołowski
Przewodniczący
Rady Miejskiej Pruszcz
Arkadiusz Łyczywek