Przejdź do treści

Drodzy Ósmoklasiści – trzymamy za Was kciuki!

Drodzy Ósmoklasiści,
przed Wami pierwszy ważny egzamin.
Życzymy Wam spokoju, koncentracji, szczęścia oraz wiary we własne możliwości.
Wierzymy, że wyniki, które uzyskacie, będą odpowiadały Waszym oczekiwaniom i pozwolą Wam kontynuować naukę w wymarzonej szkole.
Trzymamy za Was kciuki i życzymy powodzenia! 
 
Burmistrz
Miasta i Gminy Pruszcz
Dariusz Wądołowski
 
Przewodniczący
Rady Miejskiej Pruszcz
Arkadiusz Łyczywek