Ćwiczenia
29.12.2025 r. odbyły się ćwiczenia pożarowe z zakresu ochrony ludności. Sprawdziliśmy, jak działają procedury w sytuacji zagrożenia oraz współpraca służb ratowniczych.
W ramach ćwiczeń przeprowadzono ewakuację pracowników i interesantów, udzielono pierwszej pomocy oraz oceniono skuteczność działań ratowniczych.
W ćwiczeniach udział wzięli:
- OSP KSRG Pruszcz, OSP KSRG Wałdowo, OSP KSRG Brzeźno
- służby odpowiedzialne za ochronę ludności
- pracownicy Gminnego Centrum Oświaty, Centrum Usług Społecznych w Pruszczu, Urzędu Miasta i Gminy w Pruszczu oraz osoby funkcyjne.
Po zakończeniu działań omówiono przebieg ćwiczeń i wskazano elementy do dalszego doskonalenia.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie